„WRAPUP 1-Soccer-Reality“ patikrina, ar „Chelsea“ pralaimėjo „Man City“

Pirmą kartą šį sezoną „Chelsea“ paragavo pralaimėjimo, nes Pepo Guardiola „Manchester City“ šeštadienį Stamfordo tilte baigė prastą važiavimą prieš Thomaso Tuchelio auklėtinius ir iškovojo pelnytą pergalę 1: 0 „Premier“ lygoje. „Manchester United“ taip pat nusileido pirmam „Premier“ lygos pralaimėjimui šį sezoną, kai namuose 1: 0 nusileido „Aston Villa“-tai atvėrė kelią „Liverpool“, kad vėliau laimėtų Brentforde.

„Chelsea“ logotipas Vaizdo kreditas: ANI

„Chelsea“ pirmą kartą šį sezoną patyrė pralaimėjimą kaip Pepas Guardiola Mančesterio miestas baigėsi prastas bėgimas prieš Thomasą Tuchelį pusėje, kad pelnytų pelnytą 1: 0 pergalę „Premier“ lygoje šeštadienį prie Stamfordo tilto.

Manchester United taip pat nukrito į pirmąją „Premier“ lygą sezono pralaimėjimas, kai namuose 1: 0 nusileido „AstonVilla“ - atverti kelią į „Liverpool“ kad laimėtų aukščiau, jei laimėtų „Brentford“ vėliau.Vakarų kumpis „United“ , įveikęs „ManchesterUnited“ lygos taurėje savaitės viduryje po 2: 1 pergalės prieš „LeedsUnited“ dėl vėlyvo Michailo Antonio įvarčio prie Ellando kelio.

Siaubinga „Norwich City“ sezono pradžia tęsėsi, nes jie patyrė šešis pralaimėjimus iš šešių rungtynių ir pralaimėjo 2: 0 „Everton“ kuris prisijungė prie „Chelsea“ , Manchester United ir Žmogaus miestas 13 taškų. Tuchel mėgavosi savo Mančesterio miesto valdymu atitikmuo PepGuardiola , laimėjęs visas tris rungtynes ​​prieš jį nuo tada, kai jis sausio mėnesį perėmė Stamfordo tiltą - seka baigėsi Čempionų lygoje galutinis.

Bet šį kartąGuardiola laimėjo taktinę kovą, kai jo pusė dominavo ir vos davė „Chelsea“ , kurie buvo prieš viršų prieš pietų pradžią, uostyti. Puikus Gabrielio Jėzaus finišas posūkyje 53 -ąją minutę pelnė „City“ pergalę ir jie būtų laimėję daugiau, jei ne „Chelsea“ vartininkas Edouardas Mendy.

Pergalė padarė Guardiola Sėkmingiausias „City“ treneris, iškovojęs 221 pergalę nuo tada, kai pradėjo vadovauti 2016 m. „Aš labai didžiuojuosi,“ Guardiola sakė. „Tai, ką nuveikėme per šiuos penkerius metus - žaidėjai, užpakalinės patalpos darbuotojai ir visi klube dirbantys kartu, kad pagerintume klubą. Tai garbė.

„Tikimės, kad galime laimėti daugiau, o kitas vadybininkas gali ateiti ir sumušti rekordą. Tai reiškia, kad laimėjome daug rungtynių. Štai kodėl mes iškovojome daug titulų “. Tai buvo „Chelsea“ realybės patikrinimas kurio atsargus požiūris visiškai atsigręžė.

„Mes buvome puikūs, bet tik paskutinius 20 rungtynių metrų, o ne kitus 80 metrų“, - sakė Tuchelis sakė. „Dalis spektaklio yra priversti varžovą prasčiau pasirodyti ir tai padarė„ City “šiandien. Jie buvo stipresni, aštresni, turėjo daugiau tikslumo “.

88 -ąją minutę „Villa“ nuėjo į priekį „Old Trafford“ dėka Kortney Hause tačiau drama tik prasidėjo kaip Jungtinė po to Hause.Bruno ranka buvo paskirta sustabdymo laiko bausmė Fernandesas pakilo, bet užsidegė kartu su vadybininku Ole GunnarSolskjaer nepatenkintas, kad „Villa“ žaidėjai bandė atbaidyti portugalus kaip jis ruošėsi spirti.

„Bruno buvo toks geras baudų metėjas“, - sakė Solskjaeris sakė žurnalistams. „Jūs jį paremtumėte savo hipoteka. Man nepatiko matyti tai, kaip jie perpildė baudos aikštelę ir teisėjas bandė paveikti Bruno. „Tai jiems aišku pavyko, bet tai nėra puiku matyti. Jie pasiekė tai, ko norėjo “.

„Leeds“ tikėjosi laimėti pirmąją lygos pergalę po to, kai 19 -ąją minutę Raphinha pasiekė žemą rezultatą. Tačiau greitam ir įnirtingam žaidimui „West Ham“ išlygino rezultatą, kai 67 -ąją minutę Jarrodo Boweno smūgis atmušė kamuolį nuo Junior Firpo.

90 -ąją minutę Antonio jį užplombavo, kad pajudintų plaktukus į septintą vietą su 11 taškų.Jamie Vardy du kartus pelnė įvartį „Leicester City“ ir vieną kartą už Burnley lygiosiomis 2: 2, nors Burnley pavėluotą „laimėtoją“ atšaukė VAR patikrinimas.

„Watford“ taip pat turėjo vėlai įmuštą įvartį, kai VAR nesugebėjo sužaisti lygiosiomis 1: 1 namuose „Newcastle United“.

(Šios istorijos neredagavo „Top News“ darbuotojai ir ji automatiškai sugeneruojama iš sindikuoto sklaidos kanalo.)