Dinamiška Danija įveikė škotus į aukščiausią pasaulio čempionato atrankos grupę

Du pirmojo kėlinio įvarčiai per mažiau nei dvi minutes nuo puolėjų Danielio Wasso ir Joakimo Maehle'o trečiadienį pasaulio čempionato atrankos varžybose dominuojančiai Danijai iškovojo pergalę 2: 0 prieš Škotiją, o tai jiems suteikė keturias pergales iš keturių F grupės viršūnėje.

Du pirmojo kėlinio įvarčiai per mažiau nei dvi minutes iš puolėjų Daniel Wass ir JoakimMaehle davė dominuojantį Daniją 2: 0 pergalė prieš Škotiją pasaulio čempionato atrankos rungtynėse trečiadienį, kad jiems būtų suteiktos keturios pergalės iš keturių F grupės viršūnėje. Wassas gavo gražaus grėblio kamuoliuko galą prie Pierre'o Emilio Hojbjergo galinio posto, kuris vadovavo Danui 14 -ąją minutę į priekį ir kiek daugiau nei po 90 sekundžių atėjo Maehle'o eilė.

Andreasas Skovas Olsenas sukėlė chaosą, įpjovęs iš dešiniojo krašto ir radęs kairįjį „Maehle“ , kuris savo ruožtu atiteko Mikkeliui Damsgaardui. Jaunas žaidimo žaidėjas puikiu perdavimu grįžo į Maehle kelią , kuris nuostabiu prisilietimu įmušė įvartį dešiniojo bato išorėje. Škotai po kėlinio pagerėjo, tačiau negalėjo įveikti danų kalbos gynyba, nes šeimininkai iškovojo grupės viršūnę su 12 taškų, penkiais lenkdami antroje vietoje esantį Izraelį. Škotija yra ketvirta pagal penkis taškus, du atsilieka nuo Izraelio ir Austrija.

(Šios istorijos neredagavo „Top News“ darbuotojai ir ji automatiškai sugeneruojama iš sindikuoto sklaidos kanalo.)